O Poliklinice IPP

Poliklinika IPP s.r.o. je akreditované zdravotnické zařízení s dlouholetou zkušeností od roku 1993. Našim pacientům nabízíme komplexní ambulantní činnost a specializované poradny v moderně přístrojově vybavených ordinacích.

V rámci pracovišť Polikliniky IPP nabízíme mezioborovou spolupráci, která v případě potřeby našich pacientů může navazovat na vyšší klinické pracoviště.

Zdravotní služby v našem zařízení jsou hrazeny z prostředků veřejného pojištění a smluvní vztahy máme uzavřeny se všemi zdravotními pojišťovnami.

Poliklinika IPP je rozdělena na pracoviště:

Kartouzská - Praha 5
Legerova - Praha 2
Myslíkova, Centrum Pohybové Rehabilitace - Praha 2
Kolbenova - Praha 9
Ústav sportovní medicíny - Brno
Pracovnělékařské služby
Skutečný lékař - Praha 1
Centrum Dermatologie - Praha 1

Posláním polikliniky je zajistit pro pacienty příjemné prostředí a maximální vstřícnost personálu. Za samozřejmost je považována vysoká odborná úroveň v souladu s moderními vyšetřovacími metodami.

Historie Polikliniky IPP

2022

  • Od dubna letošního roku se součástí Polikliniky IPP stane unikátní léčebné centrum Pro Sanum, které se zabývá léčbou lupénky a ekzemu (https://prosanum.cz). Pro Sanum je jediným zařízením v České republice, které je vybaveno synchronními balneofototerapeutickými zařízeními TOMESA. Od dubna bude figurovat pod názvem Centrum Dermatologie.

2021

  • V červnu došlo k fúzi se společností Medikaal - TT, čímž jsme rozšířili naše služby o pracovnělékařské služby (www.pipp-pls.cz).
  • Od května se součástí Polikliniky IPP stal Ústav sportovní medicíny v Brně, čímž jsme rozšířili naše služby o tělovýchovné lékařství a fyzioterapii (www.usmbrno.cz).

Kvalitní zdravotnické služby hrazené pojišťovnou

Poliklinika IPP s.r.o. je zdravotnické zařízení s dlouholetou zkušeností od roku 1993, zaměřené na poskytování komplexních zdravotních služeb s návazností na úhradu péče zdravotními pojišťovnami. Zajišťujeme špičkové zdravotnické služby i příjemné prostředí. Velmi dbáme na profesní i lidské kvality našich lékařů i sester. Seznamte se s našimi lékaři.